Chusty wielofunkcyjne - sprawdzą się latem!
Dlaczego chusty wielofunkcyjne to nie tylko świetny dodatek modowy ale także przydatny przedmiot podczas podróży? Przeczytasz o tym w naszym artykule.
2020-03-19, 13:21

Chusty - modny dodatek i nie tylko!

Jeżeli śledzisz modę na wiosnę oraz na lato 2020 z pewnością już teraz zwróciłeś uwagę na te akcesoria, które będą modne, gdy tylko temperatura wzrośnie do powyżej 20 stopni celcujsza. Zdecydowanie w tym sezonie zwracamy uwagę na dodatki wykonane z naturalnych materiałów. Latem modne będą szydełkowe torebki, topy a także paski zestawione z dużymi okularami. Swoje pięć minut mają także chusty wielofunkcyjne, które do tego czasu wiązaliśmy jako dodatek przy torebkach. Aktualnie mogą także posłużyć jako ozdoba do włosów czy też chusta zawiązana na karku zamiast naszyjnika, w formie apaszki.


Chusty wielofunkcyjne - do czego je wykorzystać?

Co ciekawe tego typu chusty wielofunkcyjne mogą także sprawdzić się w ekstremalnych warunkach, szczególnie podczas wyjazdów na wakacje! Możemy ich użyć jako osłona przed piaskiem na plaży czy nawet na pustyni. Sprawdzą się również jako osłona głowy, gdy brakuje nam kapelusza czy czapki z daszkiem. Ochronią nas przed chłodem oraz wiatrem a te blisko wody, mogą nas zaskoczyć nie raz nie dwa!

KONTAKT / AUTOR
Arctica Warszawa
Arctica Warszawa
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy