Gogle z pomarańczową szybą | must have na nadchodzący sezon narciarski
Powoli zaczynasz przygotowywać się na narciarski sezon zimowy? Planujesz zakup gogli i nie wiesz na jakie się zdecydować? Gogle z pomarańczową szybą to propozycja ze sklepu Arctica, którą warto rozważyć.
2018-09-27, 13:30

Gogle z pomarańczową szybą - charakterystyka

Gogle z pomarańczową szybą to produkt, który z łatwością można dostosować do swoich potrzeb, oczekiwać i wymagań, a co najważniejsze, do warunków panujących na stoku. Kolor szkieł ma tu kluczowe znaczenie. Gogle z pomarańczową szybą idealne są kiedy nasłonecznienie nie jest zbyt duże, w pochmurne dni, które w trakcie sezonu zimowego zdarzają się niezwykle często. Znacznie poprawiają widoczność, a widziane przez nie kolory są wyraźniejsze. To produkt, który idealnie sprawdzi się u miłośników nocnej jazdy. Dzięki temu, że poprawiają widoczność, komfort i bezpieczeństwo jazdy również podnoszą się.

Google z pomarańczową szybą ze sklepu Arctica Warszawa

Gogle z pomarańczową szybą ze sklepu z okularami dla sportowców - Arctica Warszawa zostały zrobione z poliwęglanu, który gwarantuje komfort widzenia, zapewnia ochronę przed uderzeniami, które na stoku są częste, a także jest odporny na zarysowania, dzięki czemu gogle służą nie tylko przez jeden sezon. Poliwęglan jest twardy i wytrzymały, ale jednocześnie charakteryzuje się termoplastycznością, co w przypadku okularów sportowych jest bardzo istotne. Wszystkie modele gogli posiadają powłokę przeciw porysowaniu i powłokę antifog, która chroni przed powstawaniem efektu mgły.

KONTAKT / AUTOR
Arctica Warszawa
Arctica Warszawa
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy