Gogle do narciarstwa biegowego - ochraniaj właściwie swoje oczy
Jesteś miłośnikiem nart biegowych? Pamiętaj przed wyruszeniem w trasę o odpowiedniej ochronie oczu, jaka zapewnią ci gogle do narciarstwa biegowego.
2018-10-11, 17:06

Dlaczego warto używać gogle do narciarstwa biegowego?

Gogle do narciarstwa biegowego chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, które odbijają się od białej tafli śniegu, ale także osłaniają przed wiatrem i urazami mechanicznymi, które na stoku i w terenie są bardzo częste. Słońce w zimie jest bardzo często bagatelizowane, ludzie nie zawsze zdają sobie sprawy, że podczas trwania tej pory roku promienie są równie intensywne jak latem. Nawet w pochmurne słońce może ograniczać widoczność biegaczom, a gogle do narciarstwa biegowego temu zapobiegają.

Gogle do narciarstwa biegowego - charakterystyka

Gogle do narciarstwa biegowego posiadają soczewki poliwęglanowe z warstwami antifog i revo. Wpływają na komfort biegania na nartach, a także zapewniają prawidłową widoczność. Ochraniają oczy przed negatywnymi skutkami promieniowania UV i UVB. Ich solidna budowa sprawia, że są niezwykle odporne na uszkodzenia i zarysowania i służą długi czas. Powłoka revo podnosi poziom ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym, a antifog chroni szkła przed zaparowaniem. Gogle doceniane są szczególnie przez profesjonalnych biegaczy, którzy uprawiają sport w ekstremalnych warunkach. Szkła w okularach na narty biegowe mają wysoki filtr, co zapewnia kompleksową ochronę przed każdym rodzajem promieniowania.

KONTAKT / AUTOR
Arctica Warszawa
Arctica Warszawa
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy