Gogle narciarskie z przezroczystą szybką -uniwersalny model, doskonały na zimowe szaleństwo!
Zastanawiasz się jaki model gogli wybrać dla siebie na nadchodzący sezon? Gogle narciarskie z przezroczystą szybką to doskonały model, który idealnie sprawdza się nawet w pochmurny dzień.
2018-11-09, 12:52

Gogle narciarskie z przezroczystą szybką - charakterystyka

Gogle są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego narciarza i snowboardzisty. Pomimo pojawiającego się trendu zastępowania gogli okularami przeciwsłonecznymi, gogle narciarskie stanowią wciąż znaczną większość - co jest bardzo pozytywne, bo zapewniają znaczenie większa ochronę. Chronią nie tylko przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, ale także przed wiatrem i mrozem oraz wysychaniem twarzy. Jakie modele warto wybierać? Gogle narciarskie z z przezroczystą szybą są na pewno uniwersalnym modelem. Pasują do każdej stylizacji, jaką założymy żeby szaleć na stoku. Gogle narciarskie z przezroczystą szybką nie ograniczają widoczności i tym samym minimalizują wypadki.

Gogle narciarskie z przezroczystą szybką - model ze sklepu Arctica Warszawa

Gogle narciarskie z przezroczystą szybką ze sklepu Arctica Warszawa są wyposażone w podwójne szkła i odpowiednią wentylację, dzięki czemu nie parują. Pietrze znajdujące się między szybami tworzy barierę termiczną i dzięki temu na szkłach nie osadza się para. Gogle narciarskie z przezroczystą szybką posiadają oprawę z octanu celulozy, tworzywa sztucznego, dostosowanego do produkcji ramek optycznych i oprawek okularów, które jest bardzo wytrzymałe i odporne na zarysowania.

KONTAKT / AUTOR
Arctica Warszawa
Arctica Warszawa
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy