Gogle z powłoką lustrzaną - odpowiednia ochrona połączona z modnymi akcentami
Uwielbiasz szaleć na stoku? Myślisz o zakupie nowych gadżetów i wyposażenia narciarskiego? Gogle z powłoką lustrzaną niewątpliwie zasługują na uwagę!
2018-12-06, 12:28

Gogle z powłoką lustrzaną - dla kogo są przeznaczone?

Lustrzane szkła rewolucja w świecie mody, którą można zauważyć już od kilku sezonów. Nic nie zapowiada, że ten trend odejdzie w zapomnienie. Ta moda obecna jest też w gadżetach narciarskich, gogle z powłoką lustrzaną z każdym rokiem zdobywają coraz więcej zwolenników. Obecnie ten model jest uważany za jeden z najlepszych na rynku zarówno dla profesjonalnych narciarzy i amatorów białego szaleństwa. Kiedy gogle z powłoką lustrzaną dodatkowo są wyposażone w filtr, to można mieć pewność, że oczy są chronione na odpowiednim poziomie i szkodliwe promieniowanie słoneczne nie jest w stanie im zaszkodzić.

Zalety gogli z powłoką lustrzaną

Gogle z powłoką lustrzaną mają mnóstwo zalet. Efekt lustra jest bardzo modny i dodaje charakterystycznego wyglądu, ale co najważniejsze, jest dodatkową ochroną przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowym. Gogle z powłoką lustrzaną chronią przed docieraniem do oczu promieni UV i tym samym rozwijaniem chorób oczu. Nie ograniczają w żaden sposób widoczności. Można wybrać gogle z powłoką lustrzaną w odpowiednim dla siebie kolorze, zarówno jeżeli chodzi o oprawę jak i kolor szkieł. Żeby kupić odpowiednie dla siebie, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie w jakich warunkach jeździsz najczęściej.

KONTAKT / AUTOR
Arctica Warszawa
Arctica Warszawa
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy