Soczewki fotochromowe polaryzacyjne - co to takiego?
Soczewki fotochromowe polaryzacyjne - brzmi to dla Ciebie obco? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Zajrzyj tu, nawet jeśli doskonale wiesz, dlaczego się przydają zimą. Dowiesz się wtedy, jakie modele mamy w ofercie.
2019-01-04, 09:37

Czym są soczewki fotochromowe polaryzacyjne?

Soczewki fotochromowe polaryzacyjne to innymi słowy bardzo mocne okulary przeciwsłoneczne. Chronią wzrok przed szkodliwym skutkiem promieniowania UV. Przydają się zwłaszcza sportowcom narażonym na silne działanie promieni słonecznych. Będą niezastąpionym gadżetem zarówno w lecie - dla kolarzy, biegaczy, żeglarzy i innych - i zimą, na stoku. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie światło wzmagane jest przez powierzchnie, od których się odbija - śnieg, wodę czy szosę.

soczewki fotochromowe polaryzacyjne

Soczewki fotochromowe polaryzacyjne w Arcica

W sklepie Arctica oferujemy solidny wybór soczewek fotochromowych polaryzacyjnych. Można je znaleźć pod tym adresem: https://arcticawarszawa.pl/pl/c/Soczewki-Fotochromowe-Polaryzacyjne/212. Nasi klienci dopasują je w zależności od parametrów, na którym ich zależy. Czy to rozmiar, czy konstrukcja nauszników - można wybierać do woli. Stałymi wartościami są opływowy kształt i wysoka ochrona w postaci filtra UV 400.

KONTAKT / AUTOR
Arctica Warszawa
Arctica Warszawa
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy